Sutarties sąlygos

    Pardavėjas ir pirkėjas, sudarydami šią nuotolinę pirkimo-pardavimo sutartį, atitinkamai veikdami kaip verslininkas ir vartotojas, po interneto parduotuvėje www.z-one.lt užsakymo patvirtinimo momento, remiantis Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktais ir jiems neprieštaraujančiomis šiomis sutarties sąlygoms, įsipareigoja vienas kito atžvilgiu veikti sąžiningai, nepiktnaudžiauti savo teisėmis ir vykdyti sutartį.


Prekių krepšelio sudarymo instrukcija

Filtrai

    Pagrindiniame puslapio meniu pasirinkite Jus dominančią kategoriją. Atitinkamose kategorijose, kur galima, pasinaudokite interneto parduotuvės filtrais. Filtrų pagalba greičiau ir tiksliau atsirinksite Jūsų poreikius atitinkančias prekes. Prie kiekvieno filtro, skliausteliuose, matysite jo reikšmę atitinkančių prekių skaičių. Priklausomai nuo kategorijoje esančių prekių, galite pasirinkti vieną ir daugiau esančių filtrų. Interneto parduotuvės filtrai yra dinaminiai, todėl pasirinkus vieną filtro reikšmę, automatiškai pagal ją bus atrinktos prekės tiek kategorijoje, tiek kituose filtruose. Norėdami išjungti pasirinktą filtrą, prie atitinkamo filtro pavadinimo paspauskite „x“ simbolį. Jeigu pageidaujate išjungti visus pasirinktus filtrus, paspauskite „Išvalyti“. Filtrus galite įjungti ar išjungti bet kokia, Jums labiausiai patinkančia tvarka. Pagal filtrų reikšmes atrinktas prekes matysite iš karto.


Krepšelio sudarymas

    Paspauskite ant Jums patikusios prekės nuotraukos ar pavadinimo. Perskaitę aprašymą, jeigu prekė yra sandėlyje, paspauskite „Į KREPŠELĮ“. Jeigu reikalingas kitoks prekės kiekis, prieš tai įrašykite pageidaujamą kiekį arba pakeiskite jį paspaudžiant simbolį „+“ arba „-“. Apie į krepšelį pridėtą naują prekę būsite iš karto informuoti ekrane atsirandančiu užrašu, o prie krepšelio simbolio atsiras pridėtų prekių skaičius. Norėdami tęsti apsipirkimą, atlikite tuos pačius veiksmus dar kartą.


Prekių krepšelis

    Norėdami peržiūrėti krepšelį, paspauskite ant prekių krepšelio ikonos. Prieš perkant, dar kartą galite pakeisti pasirinktų prekių kiekį aukščiau aprašytais būdais arba ištrinti prekę paspaudus šalia esančią šiukšlių dėžės ikonėlę. Jeigu pakeitus prekės kiekį krepšelio suma neatsinaujino, paspauskite „ATNAUJINTI KREPŠELĮ“. Jei norite papildyti krepšelį kitomis prekėmis, galite tęsti apsipirkimą ir grįžti į krepšelį vėliau. Pabaigę formuoti prekių krepšelį paspauskite „PIRKTI“.


Pirkimo instrukcija

Jei perkate kaip svečias

    Anketoje nurodykite vardą, pavardę, el. paštą, telefono numerį, adresą. Jeigu pristatymo ir mokėjimo adresai nesutampa, prašome užpildyti dar vieną trumpą anketą, kur nurodomas pristatymo adresas. Perskaitykite ir, jei sutinkate su Privatumo politika, pažymėkite. Pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdus. Pristatymas gali kainuoti papildomai. Žiūrėti šiose sutarties sąlygose „Pristatymo kaina“.

    Apmokėjimo paslaugų mes neteikiam ir neapmokestinam. Priklausomai nuo Jūsų mokėjimo paslaugų tiekėjo už pinigų pervedimą gali būti taikomas komisinis mokestis. Rekomenduojame pasirinkti tokį mokėjimo būdą, kuris jums yra palankiausias.

    Prieš patvirtinant užsakymą paspauskite aktyvią nuorodą “Sutarties sąlygos” ir perskaitykite. Jei sutinkate su sutarties sąlygomis, padėkite „varnelę“ „Aš perskaičiau ir sutinku Sutarties sąlygos“ ir spauskite „PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ“. Užsakymo kopija bus atsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu.


Jei perkate kaip registruotas vartotojas

    Perkant pirmą kartą spauskite „REGISTRUOTIS“. Anketoje nurodykite vardą, pavardę, el. paštą, telefono numerį, slaptažodį, kuriuo vėliau jungsitės prie savo paskyros ir adresą. Pažymėkite ar norėtumėte/nenorėtumėte užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Jeigu pristatymo ir mokėjimo adresai nesutampa, prašome užpildyti dar vieną trumpą anketą, kur nurodomas pristatymo adresas. Perskaitykite ir, jei sutinkate su Privatumo politika, pažymėkite. Pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdus. Pristatymas gali kainuoti papildomai. Žiūrėti šiose sutarties sąlygose „Pristatymo kaina“.

    Apmokėjimo paslaugų mes neteikiam ir neapmokestinam. Priklausomai nuo Jūsų mokėjimo paslaugų tiekėjo už pinigų pervedimą gali būti taikomas komisinis mokestis. Rekomenduojame pasirinkti tokį mokėjimo būdą, kuris jums yra palankiausias.

    Prieš patvirtinant užsakymą paspauskite aktyvią nuorodą “Sutarties sąlygos” ir perskaitykite. Jei sutinkate su sutarties sąlygomis, padėkite „varnelę“ „Aš perskaičiau ir sutinku Sutarties sąlygos“ ir spauskite „PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ“. Užsakymo kopija bus atsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu.


Prisijunkite su slaptažodžiu arba su „Facebook“ paskyra

    Norėdami prisijungti su slaptažodžiu spauskite „PRISIJUNGTI“. Įveskite el. paštą ir anksčiau sukurtą slaptažodį.

    Norėdami prisijungti su „Facebook“ paskyra spauskite ant ikonėlės „Prisijunkite su facebook“. Jeigu jungiatės pirmą kartą, Jums reikės užpildyti privalomus, aukščiau aprašytus, anketinius duomenis.

    Vėliau, bet kada prisijungę, galėsite matyti ir redaguoti savo paskyros informaciją, keisti slaptažodį, redaguoti adresus, matyti užsakymų istoriją, užsisakyti/atšaukti naujienlaiškio prenumeratą.


Pristatymo būdai ir sąlygos

Atsiimti iš parduotuvės Kaune

    Pasirinkite šį būdą, jeigu pageidaujate atvykti ir prekes atsiimti patys. Mūsų adresas: UAB „INTERMAZE“, J. Žemgulio g. 8A, Kaunas, LT - 44151.


Pristatymas kurjeriu

    Pasirinkite šį būdą, jeigu pageidaujate, kad prekes pristatytų kurjeris Jūsų nurodytu pristatymo adresu.

    Apmokėtus užsakymus supakuojame ir išsiunčiame per 1-3 d.d.

    Užsakymas įprastai pristatomas per 1-3 d.d.

    Jūsų užsakymas bus atvežtas iki Jūsų namų, darbovietės ar kitos Jums patogios vietos, kurią tiksliai nurodysite užsakyme. Užsakymo metu būtinai nurodykite savo kontaktinį telefono numerį.


Pristatymas į pasirinktą LP EXPRESS paštomatą

     Pasirinkite šį būdą, jeigu pageidaujate, kad prekės būtų pristatytos į pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.


Pristatymo kaina

    Prekių pristatymas kainuoja 3.50 €, jei prekių suma neviršija 30 €.
    Prekių pristatymas yra nemokamas, jei prekių suma viršija 30 €.
    Prekių atsiėmimas parduotuvėje nemokamas.

    Prekes siunčiame tik Lietuvos teritorijoje.

    Dėl prekių siuntimo į Kuršių Neriją prieš patvirtindami užsakymą susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu nurodytu „Kontaktai“ skiltyje. Prekių pristatymo sąlygos į Kuršių Neriją derinamos individualiai.


Apmokėjimo būdai

Elektroninė bankininkystė, kitos mokėjimo sistemos

    Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, Jūs būsite nukreipti į elektroninę mokėjimų sistemą, kurioje pasirinkę patogiausią apmokėjimo būdą atliksite mokėjimą.


Bankiniu pavedimu (AB "SEB" bankas / AB "Swedbank" bankas)

    Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, Jums reikės žemiau nurodytais rekvizitais pervesti užsakymo sumą. Tai galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės sistemos arba bet kuriame banko skyriuje. Atlikdami mokėjimą nurodykite užsakymo ID (numerį), kurį matysite el. paštu atsiųstoje užsakymo patvirtinimo kopijoje arba internetinėje parduotuvėje, prisijungę prie savo paskyros: mano paskyra - užsakymo istorija.


Mūsų rekvizitai:

UAB „Intermaze“

J. Žemgulio g. 8A, LT - 44151 Kaunas

A/s. LT737044060002911112, AB SEB bankas

AB SEB banko kodas 70440

A/s. LT647300010089255006, AB "Swedbank" bankas

AB "Swedbank" banko kodas 7300


Grynais atsiėmimo metu

    Pasirinkus šį apmokėjimo būdą atsiskaityti "Grynais atsiėmimu metu“ galite atvykę į parduotuvę jos darbo metu (darbo laikas nurodytas skiltyje „Susisiekite su mumis“). Parduotuvėje atsiskaitymai banko kortele negalimi. Šiuo atsiskaitymo būdu užsisakius prekes, Jūsų užsakymas bus rezervuotas 3 kalendorinėms dienoms nuo užsakymo pateikimo dienos. Tai reiškia, kad mūsų parduotuvėje Jums prekės bus rezervuotos tokiam laikotarpiui.


Neapmokėtas užsakymas

    Prekių krepšelį patvirtinus, bet neapmokėjus, jame esančios Jūsų išsirinktos prekės rezervuojamos 3 kalendorinėms dienoms. Šiam laikotarpiui praėjus, prekių rezervacija anuliuojama. Jei nusprendžiate pirkti prekes, bet rezervacija jau anuliuota (praėjus 3 kalendorinėms dienoms nuo patvirtinto neapmokėto krepšelio), prekių krepšelį turite sudaryti iš naujo.


Sutarties atsisakymas ir prekių grąžinimas

    Vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas tiesioginių prekės (-ių) grąžinimo išlaidų, kai prekės grąžinamos paštu, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties. Vartotojo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties netaikoma sutartims supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių.


Prekių grąžinimo išlaidos

    Jei prekės dėl savo pobūdžio paprastai negali būti grąžintos paštu, tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos tenka vartotojui.

    Vartotojas neprivalo mokėti jokių papildomų mokesčių ar išlaidų, apie kurias nebuvo informuotas tinkamai.

    Grąžinamas prekes siųskite paštu ar pateikite jas kitu būdu pardavėjui UAB „INTERMAZE“, J. Žemgulio g. 8A, Kaunas, LT - 44151.


Informacija apie nuotolinės sutarties atsisakymą

Teisė atsisakyti sutarties

    Jūs turite teisę atsisakyti šios sutarties per 14 dienų nenurodydamas jokios priežasties.

    Sutarties atsisakymo laikotarpis baigsis po 14 dienų nuo dienos kurią Jūs gaunate ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna prekę.

   Norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti šios sutarties Jūs turite mums UAB „INTERMAZE“, J. Žemgulio g. 8A, Kaunas, LT - 44151, tel. +370 685 00653, uzsakymai@z-one.lt pranešti apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties pateikdamas nedviprasmišką pareiškimą (pvz., paštu ar elektroniniu laišku). Galite pasinaudoti pridedama pavyzdine forma, bet tai nėra privaloma.

    Kad būtų laikomasi atsisakymo termino, pakanka, jog Jūs nusiųstumėte pranešimą apie tai, kad pasinaudojate savo teise atsisakyti šios sutarties prieš pasibaigiant atsisakymo laikotarpiui. 


Sutarties atsisakymo pasekmės

    Jei Jūs atsisakote šios sutarties, mes nedelsdami ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai pranešėte apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties, grąžinsime Jums iš Jūsų gautus pinigus, įskaitant pristatymo išlaidas (išskyrus papildomas išlaidas, patirtas Jums pasirinkus ne mūsų pasiūlytą pigiausią standartinio pristatymo būdą, o kitą pristatymo būdą). Mes atliksime tokį grąžinimą naudodami tokį patį mokėjimo būdą, kokį Jūs naudojote atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją, nebent Jūs aiškiai sutikote su kitu būdu; bet kuriuo atveju Jūs neturėsite mokėti jokių su tokiu grąžinimu susijusių mokesčių. Mes galime nekompensuoti mokėjimo tol, kol atgausime prekes arba Jūs pateiksite įrodymų, kad išsiuntėte prekes, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.


Jei gavote prekes pagal sutartį:

  1. Jūs turite nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai pranešėte apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties, išsiųsti prekes atgal arba perduoti jas mums. Terminas nepažeistas, jeigu Jūs prekes išsiuntėte prieš pasibaigiant 14 dienų terminui.
  2. Jei prekės dėl savo pobūdžio paprastai negali būti grąžintos paštu, Jūs padengsite tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas. Apskaičiuota, kad tokios išlaidos daugiausia sudaro maždaug 6 eurus.
  3. Jūs atsakote tik už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.


Prekių kokybė ir garantija

    Pardavėjas visais atvejais garantuoja parduodamų prekių kokybę (garantija pagal įstatymą).

    Pirkėjas, kuriam buvo parduota netinkamos kokybės prekė, savo pasirinkimu turi teisę ne vėliau kaip per atidaryto produkto naudojimo trukmę (kai informacija pažymėta simboliu ant pakuotės, nurodyta trukmė (mėnesiais ir (arba) metais) arba ne vėliau datos iki kada prekę geriausia naudoti (jei ant pakuotės yra nurodytas tinkamumo naudoti terminas), o jeigu nenurodyta nei atidaryto produkto naudojimo trukmė, nei data iki kada prekę geriausia naudoti, trūkumams išaiškėjus, ne vėliau kaip per dvejus metus nuo prekės perdavimo:

    1) reikalauti iš pardavėjo nemokamai pašalinti prekės trūkumus (pataisyti prekę); 

    2) reikalauti iš pardavėjo nemokamai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke; 

    3) reikalauti iš pardavėjo atitinkamai sumažinti kainą;
    4) vienašališkai nutraukti sutartį ir pareikalauti sugrąžinti sumokėtą kainą.
    Bet kokiu atveju pardavėjas atsako už prekės trūkumus ne ilgiau kaip dvejus metus nuo prekės perdavimo.

Jeigu neįrodoma kitaip, prekės trūkumai, išaiškėję per 6 mėnesius nuo prekės perdavimo, laikomi buvusiais perdavimo metu, išskyrus atvejus, kai tai yra nesuderinama su prekės ar jos trūkumo pobūdžiu.


Užsakymo neatitikimai

    Mes stengiamės, kad Jūsų užsakymas būtų paruoštas kaip įmanoma greičiau.

    Jei dėl mūsų klaidos gavote ne tą prekę, kurią užsakėte, informuokite mus telefonu ar išsiųsdami elektroninį laišką uzsakymai@z-one.lt (nurodykite užsakymo numerį ir kokią prekę gavote, jei galite nufotografuokite). Mes išsiųsime Jūsų užsakytą prekę iš karto, kai gausime grąžinamą prekę. Jums tereikia laikytis aukščiau nurodytos prekių grąžinimo tvarkos. Šiuo atveju prekės siuntimo išlaidas padengsime mes.


Vartojimo ginčų neteisminio sprendimo subjektai

    Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) - ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/