Apie mus

Jauna, naujoviška ir dinamiška profesionalų sukurtos rinkos realybė

Susikūrusi 1999 m. sudėtingoje ir labai didele konkurencija išsiskiriančioje profesionalų sukurtoje Italijos rinkoje, per kelerius metus ji pasiekė puikių rezultatų ir ekspertų buvo įvardyta kaip „pastarųjų metų kylantis prekių ženklas“.
Jos sumanytojo Ivano Panzeri, siekusio plaukų stilistams pristatyti naujoviškas technologijų ir komercijos idėjas, dėka jai pasisekė užimti prestižinę vietą Italijos rinkoje ir gerai pasirodyti tarptautiniuose vandenyse daugiau nei 30 pasaulio šalių.
Pasiekti tokį rezultatą padėjo pažangūs technologijų tyrimai, panaudoti kuriant priemonių sudėtį, ir veržli komercijos bei rinkodaros strategija.
Nors pirminis jos tikslas buvo pristatyti pasaulinę plėtros koncepciją profesionalų pramonei, šiandien z.one koncepcija siūlo ne tik priemones, bet ir komercijos bei komunikacijos idėjas, skirtas plaukų stilistams ir galutiniams vartotojams. Organizuojant kursus sustiprinamas salono stilius ir vadovavimo įvaizdis.
z.one concept™ visada ieško naujų sprendimų ir emocijų.

Tarptautinė technologija:

> Tyrimo laboratorijos JAV ir Italijoje;
> Pažangios sudedamosios medžiagos;
> Nuolatiniai pažangūs tyrimai.

Naujoviškos priemonių linijos:

> Aukšta kokybė;
> Stipri motyvacija;
> Patraukli pakuotė;
> Pagalbinės komunikacijos priemonės ir naujoviškos koncepcijos.

z.one concept™ kompanija yra pasirengusi suteikti Jums visą rūpimą informaciją apie prekes, jų naudojimą ir patarti bet kokiu klausimu.